Fundusze Europejskie / Unia Europejska

Publikacja w "Gazecie Ziemskiej" na temat zmodernizowanej i przebudowanej oczyszczalni ścieków w Mielnie

W czerwcowym wydaniu "Gazety Ziemskiej", będącej miesięcznikiem samorządowym powiatu koszalińskiego, ukazała się publikacja pt. " Nowoczesna oczyszczalnia nad Bałtykiem", dotycząca przebudowanej i rozbudowanej oczyszczalni ścieków w Mielnie.

Otwórz wpis...

Otwarcie Oczyszczalni Ścieków w Mielnie

Po upływie dwóch lat od momentu „wbicia pierwszej łopaty” w dniu 14 czerwca 2019 r. nastąpiło uroczyste otwarcie zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Mielnie.

Otwórz wpis...

Czyste środowisko jest naszym priorytetem

W I KWARTALE 2019 ZAKOŃCZONO TRWAJĄCĄ DWA LATA INWESTYCJĘ PRZEBUDOWY I ROZBUDOWY OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W MIELNIE

Rok 2019 po zakonczeniu przebudowy i rozbudowy OS w Mielnie

Otwórz wpis...

Kolejna publikacja w Głosie Koszalińskim Dzienniku Pomorza

W świątecznym wydaniu Głosu Koszalińskiego Dziennika Pomorza w dniach 20-22.04.2019 r. opublikowano kolejny artykuł, informujący mieszkańców regionu na temat zmodernizowanej i przebudowanej oczyszczalni ścieków Unieście.

Otwórz wpis...

Instalacja fotowoltaiczna na potrzeby zasilania oczyszczalni ścieków w Mielnie

W dniu 18.04.2019 r. Prezes Zarządu Pani Wioletta Dymecka w imieniu Ekoprzedsiębiorstwa Sp. z o.o. podpisała umowę na budowę instalacji fotowoltaicznej na potrzeby zasilania oczyszczalni ścieków w Mielnie o łącznej mocy zainstalowanych modułów fotowoltaicznych do 240 kWp. Instalacja będzie produkowała energię elektryczną na potrzeby własne Ekoprzedsiębiorstwa, z możliwością dystrybucji nadwyżki energii do sieci energetycznej. Farma fotowoltaiczna wybudowana zostanie na terenie oczyszczalni ścieków w Mielnie. Planowany termin zakończenia inwestycji to 15.10.2019 r.

Otwórz wpis...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie (ciasteczka) w celu zapewnienia maksymalnej wygody korzystania z serwisu.